2010’lu Yılların En İyi Oyunları (Oyun Tavsiyeleri)

19
Okunma Sayısı
2010oyunlar

2010’lu yıllarda oyun dünyasına çıkış yapmış oyunların listesini sizler için hazırladık. Oyun tavsiyesi arayanlar için güzel bir yazı olacağını düşünüyorum. Ayrıca buna benzer bir konu için Düşük sistemler için oyun önerileri konusuna da göz atabilirsiniz.

warband

Mount & Blade: Warband

Mount & Warband serisinin en ünlü oyunlarından Warband 30 Mart 2010 tarihinde piyasaya çıktı. Serinin en iyi dinamiklerine ve görsel zenginliğine sahip olan oyun bir çok strateji severin beğenisini kazandı. Oyuna hikayeye göre şekil verdiğiniz bir savaşçı olarak başlıyorsunuz. Bağımsız olarak başladığınız Kalradya’da çeşitli kırallıklarla yollarınız kesişiyor ve hikayenize başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız yalnız başınıza başladığınız hikayenin sonunda Kalradya’nın tek hükümdarı olmak. Oyunu satın almanız için Steam adresini de sizler için buraya ekliyorum.

https://store.steampowered.com/app/48700/Mount__Blade_Warband/

Bad Company 2

 

Battlefield: Bad Company 2

Dünya’nın en iyi savaş oyunu serilerinden birisi olan Battlefield’in 2 Mart 2010 tarihinde çıkış yapmış bu oyununda. Yine savaşın merkezindesiniz, birliğiniz ile çeşitli görevlere gittiğiniz bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Savaş ve aksiyondan hoşlanan oyun severler için Bad Company 2 iyi bir oyun olabilir.

mafia 3

 

Mafia II

23 Ağustos 2010 tarihinde 2K Czech tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Mafia 2, Amerikaya çocukken taşınmış Vito Scaletta’nın hikayesini anlatıyor. Oyun içerisinde Vito ve yakın dostu Joe’nun mafya dünyasına nasıl girdiğini ve bu yol uğruna yaşadığı zorluklara şahit olacaksınız. Bu oyun kesinlikle kütüphanenizde olması ve oynamanız gereken oyunlardan.

brotherhood

Assassin’s Creed: Brotherhood

Assassin’s Creed: Brotherhood Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunudur. Suikast tabanlı bu oyunda geçmiş zamanda çeşitli suiksat görevleri yapıyorsunuz. Bu oyunu oynamak istiyorsanız eğer şu an %66 indirimde.

Paylaş