Bannerlord hileleri – Para, Can, Exp

130
Okunma Sayısı
bannerlordhile

Bannerlord hileleri oyun içerisinde bulunuyor. TaleWorlds yeni oyunu Bannerlord ile çok güzel bir çıkış yakaladı. Oyuncular tarafından oyun içerisinde merak edilen unsurlardan birisi hile konusu. Serinin önceki oyunlarından alışık olduğumuz bir şey olduğu için bu oyunda da bir kesim oyuncunun olmasını istediği bir özellik. Bu hileleri kullanarak haritada bir yerden bir yere hızlıca ışınlanabilir veya sağlığınızı tamamen doldurabilirsiniz. Oyunun daha çok hikayesinin tamamen doldurulduktan sonra hileler kullanılmaya başlanır çünkü artık oyuncular biraz daha eğlence için oynamaya başlarlar. Fakat unutmayın bu komutlar hikaye modu için geçerlidir yani çok oyunculu mod kısmında oynarken yapamayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız işte bannerlord hileleri…

bannerlord hileleri

Oyun Steam’da çıktığı gün 1-2 saat içerisinde 170 bin anlık oyuncu sayısına ulaşmayı başardı bu başarısı ile uzun zaman konuşalacak bir oyun olduğunu da görüyoruz. Ayrıca oyun çıktığından bu yana ilk 7 günde 7 yama gönderildi. Yapımcıların oyuna gösterdikleri ilgi de muhteşem ve biz oyun severleri mutlu ediyor. Bannerlod’da Warband gibi uzun yıllar eğlenerek oynayacağımız bir oyun olur umarım. TaleWorlds’e biz strateji severler için böyle bir oyun yaptıkları için teşekkürler. Oyunun indirme boyutu 31.1 GB olarak erken erişimde kullanıcılara sunuldu, ayrıca optimizasyon sorunlarının olduğunu da Steam yorumlarından görebiliyoruz fakat bu sorunlar çok yüksek düzeyde değil., eğer bilgisayarınız minimum gereksinimleri karşılıyorsa rahatlıkla oyunu oynayabilirsiniz

Bannerlord Hileleri Tüm Kodlar

CTRL + H – Karakter sağlını tamamen dolu hale getirir.
CTRL + SHIFT + H – At sağlığını tamamen doldurur.
CTRL + F3 – Karakter kendini öldürür.
CTRL + SPACE – Harita kısmında geçen zamanı hızlandırır.
CTRL + F5 – Savaş içerisinde karakteriniz bilgisayar tarafından yönetilir.
CTRL + X – Seçilen yoldaşa deneyim puanı kazandırır.
CTRL + X – Karakter ekranında iken size 1000 XP kazandırır.
CTRL + W – Silah kabiliyetlerinizi artırır.
CTRL + X – Envanter ekranında iken size 1000 altın verir.
CTRL + ALT + F4 – Tüm düşman birliklerini yok eder.
CTRL + T – Haritanın tamamını açar.
CTRL + L – Seviye Atlatır.
CTRL + (Sol Tık) – Tıkladığınız yere ışınlar.
CTRL + F9 – Slowmotion.
CTRL + F11 – Savaşta zamanı durdurur.

can hilesi

Nasıl Aktif Edilir ?

Bilgisayarınızın belgeler klasörüne giriş yapın ve ardından Mount and Blade II Bannerlord klasörünü bulun. Bu klasör içerisinde Configs’in içine girip engine_config.txt dosyasını açın. cheat_mode=0 satırını bulun ve 0 olan kısmı 1 olarak değiştirin ve kayıt edin. Oyun içerisinden ise, klavyenizin CTRL ve ~ tuşlarına basarak gelen ekrana ‘cheatmenu’ no yazın. Eğer oyun içi hileleri kapatmak isterseniz, bu sefer ‘nocheatmenu’ no yazmalısınız.
Tüm bunları yaptıktan sonra bannerlord hileleri aktif hale gelecektir. Yalnız unutmayın yukarıdaki kodlar oyunun farklı pencerelerinde aktif hale gelebilir.

Bu adımları yaptıktan sonra oyunda hileler aktif olur fakat sizlere bir tavsiye, oyunu hikaye modunu tamamen hilesiz bir şekilde oynamanız ve bitirmeniz yönünde olacaktır çünkü bu tarz bannerlord hileleri oyundan alacağınız zevki azaltabilir.

 

Paylaş