GTA 5 Soyguna Nasıl Girilir – Soygun Açma

32
Okunma Sayısı
heist

GTA 5 oynarken soyguna nasıl girilir sorusu genellikle yeni oyuncular tarafından sorulmaya başlandı sebebi de oyunun eski olması ve şu an için güncel rehberlerin bulunmaması. Bu nedenden dolayı bizler de oyuna Epic Games aracılığı ile ücretsiz sahip olan oyuncular için güncel bir GTA 5 soygun açma rehberi yazma kararı verdik arkadaşlar.

GTA V Soygun

GTA 5 soygun nasıl açılır ve girilir?

12 Seviye olduktan sonra haritaya L işareti gelecek oraya gitmelisiniz ondan sonra soygun açabilir ve arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Soygun oluşturmak için öncelikle oyun içerisinde 12 seviye olmanız gerekmektedir. Hızlı bir şekilde seviye atlamak için arkadaşlarınız ile playlist yapabilirsiniz veya haritada bulunan çeşitli görevlere katılabilirsiniz. İşletmeniz için yapacağınız işler sonucunda da seviye puanı kazandığınızı belirtelim.

Soyguna nasıl girilir?
Telefonunuza gelen bildirimler aracılığı ile veya high-end bir ev alarak ev içerisindeki Heist odasına giriş yaparsanız Q tuşuna basmanız gerektiği şeklinde bir bildirim alacaksınız. Q tuşuna bastıktan sonra otomatik olarak oyun size uygun bir heist bulacaktır ve rastgele sizi yerleştirir.
Paylaş