Sea Of Thieves 2.0.14.1 Güncelleme Notları

20
Okunma Sayısı
sot

 Versiyon 2.0.14.1 Güncelleme Notları

 • Windows 10: 4.12 GB
 • Xbox One X: 4.12 GB
 • Xbox One: 1.93 GB

sea of thieves güncelleme

Ships of Fortune güncellemesinden sonra çıkan güncelleme 2.0.14.1, Ticaret Şirketi ve Emissary dengeleme tabanlı çoklu düzenlemeler yaparken, ekibin topluluktan gelen raporlar sayesinde geçtiğimiz hafta izlediği bazı önemli sorunlar için düzeltmeler getiriyor.

Ticaret Şirketi & Emissary Dengelemesi

Emissary Bayrakları Satışları – Reapers Hideout’a satılan Emissary Bayraklarında kazanılan Altın ve Reaper’s Bones itibarı yeniden dengelendi. Yüksek dereceli Emissary bayrakları artık daha az altın ve itibar kazandırmasına rağmen, düşük dereceli Emissary bayrakları daha fazla ödül vermektedir.

Reaper’s Bones İtibarı – Reaper’s Chests ve Reaper’s Bounties değişmeden kalırken, Reaper’s Bones’a satılan diğer tüm hazinelerde kazanılan itibar azaldı.

Emissary Sonlandırma – Oylama masası aracılığıyla bir Emissary oturumunu sonlandırırken verilen Altın ve Şirket itibarı artık tüm Ticaret Şirketlerinde azaltılmıştır.

Reaper’s Bones Emissary Derece İlerlemesi – Reaper’s Bones Temsilcisi olarak Eşya kazanmak Emissary bayrak deceresi ilerletmede biraz daha az etkili olacaktır. Ancak, diğer ekiplerin Emissary Bayraklarını almak ve diğer gemileri yenmek her zamanki gibi etkili olacaktır.

Athena’s Fortune Emissary Derece İlerlemesi – Athena’s Fortune’nun bir Elçisi olarak, mürettebatın Emissary derecelerini ilerletmek için daha fazla eylem gerçekleştirmeleri istenecektir.

Athena’s Fortune Emissary Görevi – Athena’s Fortune Elçiliği Görevi, mürettebatın efsanevi ödüllerini kazanmak için daha uzun mesafeler için yelken açmasını gerektirecek.

Düzeltilen Sorunlar

Genel

 • Bağlantı kesildikten sonra aktif oturumlarına tekrar katılmaya çalışan oyuncular artık “Searching the seas” mesajında bekletilmeyecekler.
 • Bir davetten başka bir mürettebata katılmaya çalışan oyuncular artık “Searching the seas” mesajında bekletilmeyecekler.
 • Üçüncü parti yazılımlarla uyumluluk sorunlarının ardından Windows 10 PC oyun kararlılığı geliştirildi.
 • Geliştirilmiş sunucu kararlılığı.
 • Yem takılı bir olta kullanmak artık çevredeki oyuncular için oyun kararsızlığına neden olmayacak.

The Arena

 • Gemiden gemiye mücadele yapan mürettebat, artık bir rakibin gemisine hasar verirken daha fazla gümüş kazanacak.

Ticaret Şirketi Temsilcileri

 • Bir Ticaret Şirketi ile Emissary derece 5’e ulaştıklarında, mürettebat artık farklı bir Ticaret Şirketinden bir Emissary Görevi almayacaklar.

Oyuncu Diriltme

 • Bir mürettebatın canlanmasını beklerken Cursed Cannonballs ile vurulan oyuncular artık karakter animasyonlarının sıkışmasına neden olan sorunları yaşamayacaklar.

Bilinen Sorunlar

Bir Oturuma Katılma: GroomedBeard hatası alan oyuncular – Bazı oyuncular oturuma yeniden katılma, davet etme veya devam etme yoluyla bir oturuma katılmaya çalıştıklarında bir Groomedbeard hatası aldıklarını ve katılamayacaklarını görebilirler.

Gemi Savaşı: Yanlış Top mermisi Yüklemesi – Gemi savaşı sırasında top mermisi türleri arasında geçiş yapmak için radyal kullanılırken, yeni bir türün çok hızlı seçilmesi, bunun yerine normal bir mermi topunun yüklenmesine neden olabilir.

Görsel Sorunlar: Nvidia RTX GPU’ları – Oyun Efsanevi grafik kalitesine ayarlandığında grid çizgilerinin denizde görünür olmasına neden olan bir dizi Nvidia RTX GPU’sunda bir sorun tespit edildi.