Ücretsiz GTA 5 Epic Games Store nasıl alınır

102
Okunma Sayısı
ücretsiz gta 5

Epic Games mağazasında günlerdir bir gizemli oyun yer alıyordu. Oyunun ne olduğunu merak eden oyun severler belirlenmesini beklerken tahminler yürütüyorlardı, Red Dead Redemption 2 veya çeşitli AAA diyebileceğimiz kaliteli oyunların ücretsiz olması bekleniyordu. Bir grup da fazla abartıldığını ve böyle bir şeyin olmayacağını yine normal eski bir oyunun verileceğini düşünüyordu. Epic Games bugün herkesi şaşırtarak saat 18:00’da Gta 5’in ücretsiz olduğunu duyurdu.

Ücretsiz GTA 5

Oyun Epic Games Store’da 21 mayısa kadar ücretsiz olarak alınabilir olacak. GTA 5’in premium sürümünü alan oyuncular ömür boyu oyuna erişim sağlayabilecek. Fakat şunu da belirtmekte fayda var aşırı yoğunluktan dolayı Epic Games mağazası şu an çökmüş durumda. Ücretsiz GTA 5 Epic games store açıldıktan sonra satın alabilirsiniz. Epic Games Store’a girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca oyun ile birlikte gelen oyun içi 1 Mln $ ile ilgili yapılan duyuru da şu şekilde;

Criminal Enterprise Starter Pack kapsamında Premium Edition’da bulunan $1.000.000 GTA Online bonus parasının oyuncunun oyun içindeki Kullanıcı Hesabına yansıtılması, GTA Online’daki ilk oturumunun ardından 7-10 gün sürebilir.

hata

Yoğunluktan dolayı yukarıdaki hatayı alıyor olabilirsiniz, size özel olmadığını belirtelim beklerseniz yoğunluk azaldığında siteye erişebilirsiniz.

Paylaş